Реєстрація
АКС - Турбобаланс Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   
01.01.2008

Вітаємо Вас на цьому ресурсі, присвяченому програмному комплексу, АКС - Турбобаланс.

Одним із ключових компонентів успішної діяльності будь-якої кредитної спілки є автоматизація її аналітичного і бухгалтерського обліку. Саме програмний комплекс АКС - Турбобаланс забезпечує повну автоматизацію фінансового обліку внесків, кредитів, вкладів на депозитні рахунки членів КС, а також автоматизацію ведення бухгалтерського обліку. При цьому, за допомогою програми можна скласти звіт до Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України.

Програма підтримує локальну мережу (до 50 комп'ютерів на одну інсталяційну копію) та роботу відокремлених підрозділів - філій і представництв  в режимі off line.
Серед основних функціональних можливостей Комплексу:

· широкий спектр кредитно-ощадних послуг,
· нарахування процентів по кредитах та вкладах,
· розрахунки графіків кредитних та ощадних платежів,
· повідомлення про дати сплат,
· здійснення прогнозування,
· генерація необхідних документів,
· ведення електронних карток членів кредитної спілки,
· здійснення розподілу на пайові внески,
· здійснення розрахунків з юридичними особами тощо.

Серед управлінських функцій програми на особливу увагу заслуговує можливість створення різних рівнів доступу щодо виконання певних операцій окремими працівниками кредитної спілки. Також, реалізована можливість управління дозволами на здійснення окремих видів діяльності в КС, а саме: залучення вкладів на депозитні рахунки, взаємне кредитування кредитних спілок і т.п.

Спеціальний інтегральний показник виконання графіку платежів дозволяє вести кредитну історію по кожному членові КС, враховуючи як відкриті договори, так і дисципліну платежів по закритих договорах.
Автоматично обчислюється рівень простроченої заборгованості по кредитах та розраховується сума необхідного резерву відповідно до критеріїв, встановлених Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України.

Сьогодні користувачами програми є понад 300 кредитних спілок.

Програмне забезпечення АКС - Турбобаланс, яке постійно оновлюється відповідно до потреб кредитних спілок та з урахуванням вимог законодавства України, дозволяє вивести діяльність кредитних спілок на якісно вищий технологічний рівень та суттєво підвищити її ефективність, що надає можливість значно покращити умови обслуговування членів кредитних спілок.

 

Останє оновлення ( 03.03.2008 )
 
< Попередня

bigmir)net TOP 100

valid xhtml? |    valid CSS?

Design by Dennis Mineev